8 Şubat 2012 Çarşamba

Makyaj Mucizesi KRYOLAN

Geçen hafta sonu İstanbula gittiğimde , uzun zamandır almak istediğim Kryolan ürünlerinin mağazasını Bağdat caddesinde buldum.Bu makyaj malzemeleri bir harika , sinema ve tiyatro makyajı için üretiliyormuş .Ben önce bir deneme makyajı yaptırdım , Porselen makyaj yapıldı.Benim cildim pek problemli değildir ama doğumdan sonra minik lekeler oluşmuştu ürünleri kullandıktan sonra  tam anlamıyla porselen gibi oldu.Ben aldığım ürünleri aşağıda belirttim , siz de almak isterseniz , mutlaka gidip önce bir deneme makyajı yaptırın , gördüğünüze inanamayacaksınız :)

Not:Bağdat caddesi şubesinde çalışanlar pek bi ilgisiz , asık suratlı ben pek memnun kalmadım , bir şube de Nişantaşında varmış , gidebiliyorsanız oraya gidin derim.
Sedefli doğal görünümlü far , sadelikten yana olanlar için mükemmel bir seçim.transparan pudra , fondotenin üzerine sürüyorsunuz , porselen görüntüsünü veriyor.


bu kalem bir mucize , eğer dudaklarınız ince ise mutlaka alın derim , dudak çizgisinin üst kısmına sürüyorsunuz , ve dudaklar olduğundan çok daha büyük duruyor.

nemli sünger ile kullanılan fondoten


12 yorum:

 1. benim pronblemli ve lekeli cildimi de porselen gibi yapar mı.. çok heyecanlandım.. :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. merhaba ,öncelikle belirtmek isterim ki blogunu dün biraz okudum çok çok beğendim :).Ben Kryolana gittiğimde malzeme almaya gelenlerin çoğunun cildi ciddi problemliydi.Büyük doğum lekeleri olan bile vardı.Ama gerçekten ürünler o kadar güzel ki anında kapatıyor.Fiyatlarda buna rağmen uygun.Eğer bir kuaför tanıdığın var ise onay alıp onun üzerinden alabilirsin , böylece +%20 indirim oluyor.Bence mutlaka git ve ürünleri bir dene.

   Sil
 2. Yanıtlar
  1. thank you for your visit.I have already visit your blog, nice :)

   Sil
 3. yeni ürünlerinizi güzel günlerde kullanın.
  Görüşmek dileğiyle...

  YanıtlayınSil
 4. welcome you to submit your free gust post at most wanted sites. Free guest posting sites high DA PA of 2019, 2020. Most Wanted site/blogs.

  YanıtlayınSil
 5. It's a time to experience Oui French style yogurt made by participating in the Say oui sweepstakes at Sayouisweepstakes.com page.

  YanıtlayınSil
 6. Apniudaan is one of the best Website Designing Company in Faridabad. We also provide Web Development, Graphic Designing, Digital Marketing.

  YanıtlayınSil
 7. Play Safeway SHOP, PLAY, WIN Monopoly 2020 at shopplaywin com safeway monopoly for a chance to win over $250 Million In Prizes And Money Saving Offers.

  YanıtlayınSil
 8. Nice Post. For New Sweepstakes & Contest join sweeptakesKeys

  YanıtlayınSil